nav-left cat-right
cat-right

xBox 360

xBox 360

Szczegółowe znaki i głosy są w grze COD4 na konsole xBox 360 czymś zupełnie normalnym. Ciemne i groźne spojrzenie w przyszłość oraz przydzielenie czystszego obrazu niż moja HDTV grafika potrafiłaby stworzyć.

Niektóre elementy graficzne tej gry wydają się być nierealne. Szczegóły uzbrojenia są wspaniałe, ilość czasu, która musiała być włożona w tej projekt to z pewnością długi okres.

W grze zastanowiłam się czy mogę odebrać pewne szczegóły, takie jak numery seryjne broni i znaki szczególne jak np. punkt na ścianach i podczas wybuchów granatów i bomb. Jeszcze nie, ale może za kilka lat na konsole xBox 360 wyjdzie coś takiego.

Trzy tryby gry: Single player, Multiplayer oraz Special Ops to oferta COD4. W Special Ops posiadamy liczby zestawów wyzwań, w którymi nagradzani bohaterowie po zakończeniu misji. W różniących się trudnością niektóre misje gry mają pewne ograniczenia np. nie zabijanie cywilów.

Misje wykonywane są na czas w większości przypadków. Na platformie udostępnionej przez xbox live prepaid możliwa jest gra na dwóch lub więcej zawodników. Członkostwo w grupie Gold xBox Live gwarantuję 1600 punkty microsoft. W sklepach internetowych można nabyć pakiet 4000 punktów do xbox live umożliwiający znacznie więcej zabawy.

Comments are closed.