nav-left cat-right
cat-right

Portale społecznościowe

Portale społecznościowe

Portale społecznościowe przyczyniają się to poprawy komunikacji oraz przyjaźni między ludźmi. Portale społecznościowe to bardzo dobrze rozwinięte strony internetowe.

Jest to nowoczesna cyfrowa forma spotkań towarzyskich wykorzystująca wyłącznie strony internetowe. Użytkownicy wybierają jedno lub więcej usług online, które specjalizują się w grupie internetowej łączności, a następnie zbierają przyjaciół i przy okazji pozdrowienia i zwykłe wiadomości.

Chociaż nie jest to samo co spotkanie twarzą w twarz, po angielsku social networking jest niezwykle popularną formą komunikacji. Jest tak popularna, ponieważ jest łatwa, zabawna i bardzo motywująca. Portale społecznościowe mogą być ogólne lub ukierunkowane na hobby takie jak filmy i muzyka. Niestety bardzo wiele ludzi z powodu portali społecznościowych cierpi na poważne problemy. Ta forma komunikacji jest bardzo wciągająca i dlatego powoduje, że bardzo wielu ludzi traci kontakt z rzeczywistością. Problemów jest co niemiara, ponieważ tyle jest ich co użytkowników.

Comments are closed.