nav-left cat-right
cat-right

Nectaris: Military Madness

Nectaris: Military Madness

Nectaris: Military Madness to gra na konsole xBox 360 która została niedawno wydana. Jako gra arcade na konsole Xbox 360, opracowana przez Backbone Entertainment i wydana przez Hudson Soft, wyznacza się cechami i atutami jakie jej konkurencja nie posiada.

Tam rzeczywiście jest cała seria wytwórni gier Nectaris. Nectaris produkuje gry na takie platformy jak PC, Game Boy, a nawet telefon komórkowy, który sięga aż do roku 1989. Przez lata nie było zbyt dużo gier Nectaris, wszystkie opracowane przez Hudson Soft. Najnowszą odsłona została wydana na Xbox Live Arcade i inne platformy.

Nectaris: Military Madness to gra naprawdę godna uwagi. Warto ją wypróbować bezpłatnie w formie demo na xBox 360 Live Gold. Wykupując prepaid xbox live 12 możemy być pewni, że gra Military Madness zajmie nam dużo czasu.

Zbierane zdrapki z punktami z pewnością będziemy wymieniać na dodatki dla Military Madness. Prepaid 4200 microsoft points mojemu znajomemu bardzo szybko się skończył, kiedy zorientował się ile wydaje punktów Microsoft na tą grę. Dlatego też lepiej posiadać zapas, bo punkty xbox 360 uciekają w oka mgnieniu.

Comments are closed.