nav-left cat-right
cat-right

Konsole gier komputerowych

Konsole gier komputerowych

Inteligentna technologia rozgrywania udostępniana przez microsoft points matchmaking, pozwala na użycie danych profili, takie jak lokalizacja, renoma, Gamerscore i Gamerzone do systemu skojarzeń Xbox Live. System upewnia się, że statystyki są najlepiej dopasowane do użytkowników, którzy chcą zagrać mecz. Jest wiele różnych opinii na ten temat, jednak większość z nich jest pozytywna.

Z konsolą Xbox 360 można posmakować Xbox Live umożliwiającą przekazywanie uwag na temat innych podmiotów, które określą jak często są dopasowane do nich. Dawanie dobrej oceny użytkownikom po meczach pozawala na jeszcze lepszą ocenę użytkowników systemu Xbox Live Gold. Każdy użytkownik ma prawo do ochrony i bezpieczeństwa swoich danych osobowych.

Nowy, bardziej wydajny system bezpieczeństwa i zabezpieczeń w Xbox 360 pozwala rodzicom kontrolować online i offline swoje dane, a także swoich dzieci poprzez skuteczne utajnienie. Rodzice więc najlepszy prezent dla swoich maluchów nie mogą sprawić lepiej niż zakup xbox live 12 miesięcy!

Comments are closed.