nav-left cat-right
cat-right

Ebay

Ebay

Historia Ebay zaczęła się w 1995 roku w San Jose w Kalifornii. Programista, Pierre Omidyar i jego żona postanowili zająć się handlem kolekcjonowania towarów za pośrednictwem Internetu.

Pierre założył stronę internetową, „Auctionweb”, gdzie przedsiębiorcy mogą spotykać się i sprzedawać swoje towary do innych kolekcjonerów, wszystkie w środowisku zawodowego zaufania.Auctionweb został później przemianowany na eBay (z małą literą „e”). W mniej niż 14 lat, eBay.com stał się największym i najbardziej udanym model w historii firmy online. Dziś dziesiątki milionów ludzi zbiegają się codziennie na eBay.com i eBaymotors.com, aby kupować i sprzedawać miliony towarów nowych i używanych. Od prostych produktów, takich jak stare gry Monopoly i używane rekordy Elvis, na poziomie hurtowym, elektronikę, aparaty cyfrowe itp.

Spotykane są również egzotyczne pojazdy silnikowe i nieruchomości, eBay stał się globalną platformą obrotu towarów. EBay model biznesowy jest wspaniale prosty: zapewnienie bezpieczeństwo i motywowanie online rynkiem, na którym każdy może zebrać się do handlu produktami z ufnością.

Comments are closed.