nav-left cat-right
cat-right

Dodatki do Xbox

Dodatki do Xbox

Dodatkowym akcesorium do każdej konsoli gier Xbox 360 jest kamera. Można ją kupić w sklepie zarówno tradycyjnym jak i internetowym z konsolami gier Xbox 360. Wysokiej technologii kamera on-line obsługuje maksymalny obraz VGA o rozdzielczości 640×480.

Funkcja wideo szybkością 30 klatek na sekundę i 1,3-megapikselowe fotografie. Aparat zawiera mikrofon, który łączy się kontroler, dzięki czemu każdy w pokoju może rozmawiać online ze znajomymi. Aparat kamery obsługuje wbudowany czat wideo i przesyłanie wiadomości wideo Xbox Live.

Twoja twarz może być importowana do gry i może być również umieszczone obok nazwy na tablicach liderów, przez co profil Twojego gracza cieszyć się będzie większym uznaniem i sławą.

Kamera pozwala porozmawiać w trybie Xbox Live ze znajomymi podczas gry online w gry Xbox 360, jak również w gry pobrane z pakietu Xbox Live Arcade.

Funkcja kamery jest szczególnie pomocna w uczestnictwie Xbox Live Gold. Dlatego, wielu graczy wybiera opcje xbox live gold 3 miesiace lub na cały rok, zakupując pakiet xbox live gold 12 miesiecy. Xbox Live to nowoczesne technologie pomagające nie tylko w zabawie, ale porozumiewaniu się.

Comments are closed.