nav-left cat-right
cat-right

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

W każdej chwili w internetowym świecie przebywają miliony ludzi, a wśród nich są źli i nieuczciwych osoby. Trudne jest to, że mogą one wprowadzić w błąd po prostu wiedząc coś o Tobie, a także znając trochę więcej technologii niż pozostali.

Ale bez obaw. W Internecie jest bardzo wiele stron chcących pomóc użytkownikom. Aby zabezpieczyć się przed włamaniem na komputer na którym większość z nas przetrzymuje ważne pliki należy po pierwsze posiadać antywira, czyli program antywirusowy.

Taki oto program zabezpiecza nas przed włamaniem się na dysk, wychwytaniem haseł, czy też w znacznym stopniu uniemożliwia kradzież czyjejś tożsamości. Obecnie przecież bardzo wiele ludzi padło kradzieży tożsamości przez co posiadają, czy posiadały nie lada problemy.

Należy pamiętać co się podaje osobą którym się nie zna. Są czasem użytkownicy którzy bez skrupułów okradają nas z naszych ważnych rzeczy. Często również ludzi zostają oszukani podczas sprzedaży online na portalach aukcyjnych oraz okradani z pieniędzy z kont bankowych.

Comments are closed.